MEDIACJE I SZKOLENIA
AD REM Mediacje i szkolenia
O nasZasady działalności mediacyjnejMediacjeMediatorzyWydarzeniaZasady działalności szkoleniowejSzkoleniaTrenerzyKlienci / ReferencjeKontakt
Klienci / Referencje

Zadowolenie uczestników szkoleń stanowi dla firmy AD REM największą wartość. Dbamy o poziom merytoryczny  przekazując wiedzę przydatną i bezpośrednio wykorzystywaną w zawodzie prawnika. Zapewniamy wysoką jakość dzięki grupie wykładowców - praktyków, specjalistów w swoich dziedzinach. Troszczymy się o komfort uczestników organizując szkolenia w małych, kilkunastoosobowych grupach.

Dziękujemy za docenienie naszych starań, za wszystkie cenne uwagi i za pozytywne opinie - zarówno te pisemne, zamieszczone poniżej, jak i te wypowiedziane podczas naszych spotkań z Państwem!


 

"W dniach 6-7.03.2008 r. miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu "Autoprezentacja sędziego w mediach". W odróżnieniu od wielu innych szkoleń, to zostało przeprowadzone nie tylko w sposób całkowicie profesjonalny, ale również nie nużący, niezwykle ciekawy, a przy tym dowcipny. Prowadził je fachowiec, doskonale znający, także od strony praktycznej, omawiane zagadnienia, posiadający rozległą wiedzę również na inne tamty nieodzowne przy autoprezentacji w mediach, jak chociażby na temat savoir vivre'u. Zajęcia odbywały się w kameralnej grupie, co stwarzało możliwość bezpośredniego kontaktu między uczestnikami oraz z prowadzącym, jak również wielokrotnie dawało każdemu okazję do aktywnego brania udziału w ćwiczeniach. Podczas szkolenia były szeroko wykorzystywane m.in. urządzenia audiowizualne (kamera, mikrofon, ekran TV), za pomocą których przeprowadzano ćwiczenia praktyczne. Właśnie na takim szkoleniu mi zależało. Ani minity nie wiało nudą. Nieustannie wykorzystuję z powodzeniem zdobytą tam wiedzę i mnóstwo doświadczeń praktycznych - nie tylko w kontaktach z mediami, w tym z telewizją, lecz również na sali sądowej oraz w zwykłych relacjach interpersonalnych. Uzyskałem też większą swobodę i pewność siebie. Z pełnym przekonaniem, bez zastrzeżeń i zdecydowanie polecam firmę "Ad Rem szkolenia i doradztwo" nie tylko sędziom, w tym rzecznikom prasowym, ale wszystkim prawnikom." 

Sędzia Tomasz Białek Rzecznik Prasowy Sądu Okręgowego w Świdnicy


 

"Pozytywnie oceniam tematykę szkoleniową firmy, wykładowców przeprowadzających szkolenia, jak i formę ich prowadzenia. Tematyka szkoleń proponowanych przez firmę jest przydatna w pracy sędziego i nie poruszana dotychczas na innych szkoleniach czy też wcześniejszych programach nauki przyszłych prawników."

Renata Bujak Sędzia Sądu Rejonowego w Legnicy 

 


 

"Sędziowie uczestniczący w szkoleniu pozytywnie ocenili tematykę szkoleniową firmy Ad Rem, wykładowców, jak i formę przeprowadzenia szkoleń, w których uczestniczyła kadra orzecznicza Sądu Rejonowego w Legnicy. Tematyka kursów jest przydatna w pracy sędziego, a zajęcia przeprowadzone zostały w sposób profesjonalny przez wysoko wykwalifikowane osoby." 

Prezes Sądu Rejonowego w Legnicy

 


 
Lista Klientów:
1. Sąd Rejonowy w Legnicy
2. Stowarzyszenie Sądów Polskich IUSTITIA Oddział w Świdnicy
3. Sąd Okręgowy w Katowicach
4. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu
5. Urząd Komitetu Integracji Europejskiej w Warszawie
6. Sąd Okręgowy w Świdnicy
7. Sąd Rejonowy w Trzebnicy